Saray Ak Parti Yeni Yönetimi Tanıtıldı

Ak Parti Saray İlçe Başkanı Hakan ÖZGÜL'ün başkanlığında oluşturulan yeni ilçe teşkilat yönetimi dün sabah saat 10:00'da Filiz Et Mangal'da düzenlenen kahvaltı programında tanıtıldı.

Düzenlenen kahvaltı programına; Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt YÜKSEL, Ak Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcıları Ercan ÜÇEL ve Mestan ÖZCAN, Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe ÜNAL, Ak Parti Saray İlçe Başkanı Hakan ÖZGÜL, Tekirdağ İl Yönetim Kurulu Üyesi İlçe Koordinatörü Ercan ÇORBACI, Ak Parti Saray Kadın Kolları Başkanı Hülya ÇETİN, Teşkilat Başkanı Ercan PİLEVNELİ, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Savaş AĞIR, Yerel Yönetimler Başkanı Can TEREK, Sosyal Politikalar Başkanı Erdinç AKSOY, Tanıtım ve Medya Başkanı Oğuz ÇEL, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Uğur AKAND, Genel Sekreter Ayşe GÜNEŞ, Ekonomik İşler Başkanı Güven BİLGEN, Mali ve İdari İşler Başkanı Samet DERVİŞ, Seçim İşleri Başkanı Erhan SARAÇ, Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet TAŞÇI, Arif CİN, Burçay GÜNTAY, İrem TUNÇER, Hüseyin GÜLTAŞ, İrfan DEMİRKAPU, Nuran PAZARCIOĞLU, Tufan ÖZEN, partililer ve yerel basın katıldı.

Ak Parti Saray İlçe Başkanı Hakan ÖZGÜL konuşmasında; "Saray 6. olağan kongremizi 24 Eylül 2017 tarihinde yaptığımız günden bu yana Saray’da, ilçe yönetim kurulumuz ile birlikte çeşitli sivil toplum kuruluşları, mahalle gezileri ve Saray halkımızla çeşitli görüşmeler yaptık. Basının bizi daha yakından tanıması, bizi daha anlaşılır bir şekilde anlatması için ve yapacağımız işler hakkında bilgi vermek için bu toplantıyı düzenledik" dedi.

Ak Parti Saray İlçe Başkanı Hakan ÖZGÜL'ün ardından konuşma yapan Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt YÜKSEL; "Öncelikle Saray’ın yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diliyorum. Son günlerde Saray İlçe Başkanımız Hakan ÖZGÜL üzerinden sosyal medyada çeşitli açıklamalar yapılıyor. 2019 Mart ve Kasım’ında ilçe Başkanımız Hakan ÖZGÜL ve ekibi Saray’da tarih yazacak. İlçe Başkanımız Hakan ÖZGÜL Ak Parti İl Yönetimi’ne girdiği günden itibaren sıkı bir Ak Partilidir ve Saray İlçe Başkanı olduğu gün itibari ile Saray’ın tarihini yazacak bir ilçe başkanıdır. Ak Parti Teşkilatı olarak İlçe Başkanımız Hakan ÖZGÜL'ün arkasındayız. 2019 seçimlerinde Tekirdağ'da tarih yazacaklarını belirten Yüksel; "Trakya’nın tamamında el sallayacağımıza canı gönülden inanıyorum." dedi.

SARAY'IN SORUNLARI DİLE GETİRİLDİ
Saray’ın en büyük sıkıntılarından biri doktor sıkıntısıydı. 1 çocuk doktoru, 1 Kadın Doğum Uzmanı, 1 genel cerrah ve 7 pratisyen hekim Aralık ayında, en geç yılbaşı itibarıyla Saray Devlet Hastanesi’nde göreve başlayacak. İkili öğretim yapılan bölgelerle ilgili 2019 sonuna kadar yaklaşık 47 okul planımız var. 2019 sonunda Tekirdağ’da ikili öğretim yapan bir ilçe kalmayacak. Büyükyoncalı’da ilave derslik yapıyoruz. Önümüzdeki yıl yatırım programına dahil oluyor 8 derslikli. Cumhuriyet İlköğretim Okulu yanındaki öğretmenevi önümüzdeki yıl yıkıyoruz. İçerisine 21 derslikli bir okul yapıyoruz. Saray Eski Devlet Hastanesi yerine engelli çocuklarla ilgili özel eğitim okulu yapıyoruz. Saray Kapaklı Yolu’nu 10-15 gün içerisinde teslim edeceğiz. Büyükyoncalı Yenimahalle’den gelen çevre yolu talebini bölge müdürlüğümüzle görüştük.2019 yatırım programına alınması için çalışmalar başladı.

Ak Parti yönetimi kahvaltının ardından Saray Pazar Yerini gezerek esnaf ziyaretlerinde bulundu.Hiç yorum yok