Köpeğe Tecavüz !!

Tekirdağ Süleymanpaşa'da Müftülük binası yanında bulunan Cami tuvaletinde gece saatlerinde başından bağlı olarak bulunan bir köpeğe işkence ve tecavüz edildiği iddia edildi. İddia sahibi, Alo 153 TEKİM ihbar hattını arayarak durumu ihbar ettiğini fakat karşısında aldığı cevap karşısındaki şaşkınlığını da dile getirdi.

İddialara göre Tekirdağ Süleymanpaşa'da dün gece bir vatandaş cami tuvaletine geldi. Tuvalete geldiğinde şoka uğrayan vatandaş, köpeğe camii tuvaletinde tecavüz ve işkenceye uğradığını iddia etti. Başından bağlı halde bulunan köpeğin kafasından kanlarında aktığı videolara yansıdı. Görüntünün sosyal medyada düşmesinin ardından video hızla yayıldı.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA TEPKİ TOPLADI
İddiaya göre video kaydı yapan vatandaş durumu farkettikten sonra Alo 153 TEKİM (Tekirdağ İhbar Merkezi) hattını aradı. Köpeğe tecavüz edildiğini ve ekiplerin gönderilmesini bildirdi. Fakat ihbar hattından aldığı cevap vatandaşı dehşete düşürdü. İddiaya göre ihbar merkezi “Şuan gelemeyiz köpeği orada bırakın” cevabını verdi. Aldığı cevap karşısında sinirlenen vatandaş cep telefonu ile video kaydı yaparak durumu gözler önüne serdi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede büyük tepki topladı.

Daha öncede Çorlu'da sahibinin otlaması için kırsala bıraktığı ata tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alınan 24 yaşındaki E.Ç., 600 lira idari para cezası kesilerek serbest bırakılmıştı. Son olarak köpeğe tecavüz iddiası hayvanseverleri harekete geçirdi.Hiç yorum yok