Saray'a MOBESE Sistemi Geliyor

ilk defa MOBESE sistemi kurulacak olan Saray'da, sistem için gerekli alt yapı çalışmaları sürüyor. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin güvenliği sağlamadaki en büyük yardımcısı olacak MOBESE sistemi için başlatılan çalışmalar tamamlanmak üzere.
Ana cadde, ilçe girişi ve çıkışı olmak üzere birçok farklı noktalara MOBESE kameraları kuruluyor.Türkiye genelinde yürütülen Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) adı verilen proje kapsamında ilçemizde birçok farklı noktaya yerleştirilen kameralar ile suç ve suça yönelik hareketler tek merkezden izlenebilecek. İzleme, kayıt ve takip sistemi yer alan sistemle daha önce birbirinden bağımsız olan MOBESE sistemleri artık tek merkezden izlenebilecek.

MOBESE kameraları yardımı ile işlenmiş suçların takibinin daha kolay yapılarak hızla müdahale edilmesi, şüphelilerin en kısa sürede yakalanması ve olay sonrası tespit edilen görüntülerin ilgili birimlere iletilmesi sağlanarak, vatandaş odaklı güvenlik hizmeti yerine getirilmiş olacak. MOBESE kameraları ilçemizde 24 saat kesintisiz kayıt yapacak ve vereceği hizmetle halkın güvenliğini ve huzurunu sağlamada önemli bir rol oynayacak.1 yorum:

  1. Ooooo büyük yatırım :D mobese sistemi daha yeni mi geliyor Saray'a yok artık.

    YanıtlaSil